Інструмент серії Power X-Change
Для роботи необхідно 2 акумулятори 2х18=36 В
Безщітковий двигун Einhell
Вал на підшипниках, з 16 лезами з нержавіючої сталі
Центральне регулювання глибини скарифікації, 3 рівня + паркування
Ергономічна ручка, що складається і регулюється
Широкі колеса для меншого навантаження на газон
Корпус виготовлений з ударостійкого пластику високої якості
Рекомендовано для площ до 400 м² (в залежності від акумулятора)
Додатково можливе встановлення валу для аерації і травозбірника (не входять в комплект поставки)
Поставляється БЕЗ акумуляторів і зарядних пристроїв
Акумуляторний скарифікатор Einhell GE-SC 35/1 Li - Solo - потужний, надійний садовий інструмент, який допомагає домовласникам добре піклуватися про невеликі і середні галявини. Скарифікатор є пристроєм сімейства Einhell Power X-Change. Акумулятор і зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв сімейства Power X-Change. 16 ножів з високоякісної нержавіючої сталі на шарикопідшипниковому валу ретельно видаляють бур`яни і мох прямо до коріння. Потужний безщітковий двигун Einhell Brushless і дві акумуляторні батареї 18 В Power X-Change забезпечують високий крутний момент. Висоту рукоятки можна регулювати за допомогою важелів. Ви можете налаштувати скарифікатор так, як ви хочете, для зручності роботи і для конкретного ґрунту і рослинності. Додаткове паркувальне положення захищає леза, а також поверхню, на якій стоїть інструмент. Скарифікатор має великі колеса, щоб полегшити роботу в складній місцевості і зменшити навантаження на газон. Він оснащений міцним корпусом з міцного, ударостійкого пластику. Ручку можна скласти, щоб заощадити місце для зберігання. В якості опції GE-SC 35/1 Li - Solo може бути перетворений в інструмент 3-в-1 (потрібний аераторний ролик (3405571) і контейнер для трави (3405576)). GE-SC 35/1 Li - Solo рекомендується для газонів до 400 квадратних метрів (в залежності від батареї). Поставляється без акумуляторів і без зарядного пристрою, вони доступні окремо.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Аэратор-скарификатор |
| Ширина обработки | 350 мм |
| Тип травосборника | Комбинированный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 580 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Высота | 320 мм |
| Вес | 9.74 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість лез | 16 |
| Діаметр задніх колес | 152 мм |
| Діаметр передніх колес | 175 мм |
| Ємність баку для трави | 28 л |
| Макс. час роботи (з аккум. 3000 мАг) | 15 хвилин |
Информация для заказа
- Цена: 8 240 ₴












