Для пилу класу L відповідно Европейським стандартам
Фільтрування шкідливого пилу, такого як тверда штукатурка, крейда
Система очистки фільтру для відновлення потужності
Потужність всмоктування плавно регулюється завдяки регулюванню швидкості
40л бак з нержавіючої сталі
Функція видування
2 великих колеса і 2 ролика для зручного переміщення
Тримач для аксессуарів
Розетка з функцією синхронного пуску
Зливна горловина з кришкою
Телескопічна всмоктувальна трубка з нержавіючої сталі d36 мм
Надміцний всмоктуючий шланг 3м, d36 мм
Широка усмоктувальна насадка
1 поролоновий фільтр для вологого прибирання
1 гофрований HEPA-фільтр для сухого прибирання
1 синтетичний мішок для сміття
Пилосос Einhell TE-VC 2340 SACL має інноваційну систему очищення фільтру від пилу, яка ефективно видаляє великі і дрібні частинки бруду і пилу. Ємність баку з нержавіючої сталі становить 40 літрів. Також пилосос має функцію видування для швидкого очищення всмоктуючого шлангу і видалення сміття з важкодоступних місць. Двигун потужністю 1500 Вт забезпечує не тільки хороший рівень потужності всмоктування, а й достатній тиск для повітродува. Потужність всмоктування плавно регулюється завдяки регулюванню швидкості. Пилосос має вмонтовану розетку для підключення електроінструменту з функцією автоматичного включення. Як тільки ви включите підключений інструмент, пилосос автоматично включиться, а при виключені інструменту пилосос автоматично виключиться (з затримкою приблизно 5 секунд), що забезпечить максимально чисте робоче місце. Для зручної роботи передбачені два великих колеса і два ролики, а також ручка для транспортування і тримач кабелю на корпусі. Для зливу рідини в баку передбачений дренажний клапан. На ручці шлангу встановлений регулятор повітря. Пилосос комплектується телескопічною трубкою з нержавіючої сталі, надміцним всмоктувальним шлангом довжиною 3 метри, комбінованою насадкою, синтетичним мішком для сміття, гофрованим HEPA-фільтром і поролоновим фільтром.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Объем пылесборника | 40 л |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип пылесборника | Мешок, Бак |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.1 кг |
| Высота | 728 мм |
| Глубина | 438 мм |
| Ширина | 393 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина всасывающего шланга | 3 м |
| Длина сетевого шнура | 6 м |
| Уровень шума | 74 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Возможность сбора жидкости | Да |
| Гарантийный срок | 24 |
| Диаметр принадлежностей | 36 мм |
| Материал бака | Металл |
| Разрежение | 225 мбар |
| Регулировка мощности всасывания | Да |
| Розетка для подключения электроинструментов | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип пылесоса | пылесос для сухой и влажной уборки |
| Функция выдува | Да |
| Функция самоочистки фильтра | Да |
Информация для заказа
- Цена: 9 348 ₴












