Регульований поплавковий вимикач
Ручка для перенесення
Наматування кабеля на корпус при зберіганні
Високоякісне механічне ущільнення
Універсальний штуцер для шлангів 25/32 мм + зовнішнє різьблення G1 (33.3 мм)
Кутовий адаптер G 1½ x G 1½ (47.8 мм), зовнішнє різьблення
Занурювальний насос для чистої води Einhell GC-SP 2768 є потужним і надійним помічником для відкачування води з дощових бочок, колодязів та інших резервуарів. Двигун потужністю 270 Вт забезпечує відкачування до 6 800 літрів в годину, з максимальним розміром сторонніх часток у воді 5 мм. Високоякісне механічне ущільнення забезпечує тривалий термін служби. Насос має поплавковий вимикач з безступінчастим регулюванням, зворотній клапан, ручку для перенесення, також є можливість намотування кабелю на корпус при зберіганні. В комплект поставки входить кутовий адаптер і універсальний штуцер для шлангів.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.9 |
| Вид насоса | Дренажный |
| Высота | 315 |
| Гарантийный срок | 24 |
| Глубина до зеркала воды | 5 м |
| Длина | 220 |
| Длина сетевого шнура | 10 м |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Максимальный напор | 5.5 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 270 Вт |
| Пропускная способность | 6.8 |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 180 ₴












