Електрична газонокосарка Einhell GC-EM 1032 3400257 характеристики:
-
Живлення від мережі 220-240 В | 50 Гц
-
Потужність 1000 Вт
-
Холостий хід 3500 хв ^ -1
-
Ширина різу 32 см
-
Регулювання висоти стрижки 3 налаштування | 20-60 мм | одне колесо
-
Місткість уловлювача 30 літрів
-
Діаметр переднього колеса 140 мм
-
Діаметр заднього колеса 140 мм
-
Довжина 577 мм
-
Ширина 347 мм
-
Висота 260 мм
-
Вага брутто одиничної упаковки 10,55 кг
-
Вага виробу 9,2 кг
Газонокосарка електрична Einhell GC-EM 1032 3400257 особливості:
-
Завдяки міцній і маневрової електричної газонокосарці GC-EM 1032 садівники-любителі домагаються найкращих результатів стрижки невеликих садів.
-
Його потужний двигун створює високий крутний момент для гарного прогресу в роботі
-
Для точної адаптації до індивідуальних вимог для кожного колеса передбачена окрема трирівневе регулювання висоти стрижки.
-
Завдяки складаний довгій ручці цю газонокосарку можна зберігати в мінімальному просторі.
-
Зажим для розвантаження кабелю захищає кабель живлення GC-EM 1032 від зносу.
-
Великі колеса знижують навантаження на газон і дозволяють косити без зусиль навіть на важкодоступній місцевості.
-
У збірнику для трави об'ємом 30 літрів достатньо місця для тривалої роботи.
-
Міцний і довговічний корпус виготовлений з високоякісного ударостійкого пластику.
-
Рекомендується для газонів площею до 300 м2.
-
Гарантія 24 місяців

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 60 мм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 32 мм |
| Матеріал деки | Пластик |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 300 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Швидкість обертання ножів | 3500 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.6 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
- Ціна: 3 690 ₴












