Газонокосарка електрична Einhell GC-EM 1800/43 (3400090) характеристики:
-
Потужність 1800 Вт
-
Кількість обертів 3300 хв-1
-
Діаметр передніх коліс 150 мм
-
Діаметр задніх коліс 220 мм
-
Ширина різу 43 см
-
Висота різання 6 режимів/20-65 мм
-
Місткість бака для трави 50 л
-
Вага інструмента 12,15 кг
-
Вага брутто 14,9 кг
Газонокосарка електрична Einhell GC-EM 1800/43 (3400090) особливості:
-
Потужний двигун потужністю 1800 Вт.
-
6-рівневе центральне регулювання висоти зрізу (20-65 мм)
-
Ручка, яка може складатися для компактного зберігання
-
Індивідуальна регульована за висотою ручка
-
50-літровий контейнер для збирання трави з індикатором наповнення
-
Великі колеса для захисту газону
-
Міцна складана ручка зі сталі з порошковим покриттям
-
Вбудована ручка для транспортування
-
Рекомендовано для газонів площею до 800 м2.
-
Гарантія 36 місяців
Легка та потужна електрична газонокосарка GC-EM 1800/43 — ідеальний помічник для оптимального догляду за газоном. Завдяки двигуну потужністю 1800 Вт, шириною зрізу 43 см і регульованою за висотою ручкою косарка ідеально підходить для садів площею до 800 м2. Додатковою перевагою для тривалої роботи є великий газозбірник об'ємом 50 л із вбудованим індикатором рівня. Завдяки 6-ступеневій центральній регулюванні висоти зрізу бажану висоту газону можна швидко й індивідуально налаштувати від 20 до 65 мм. Вбудований кабельний розвантажувач надійно оберігає електричний кабель від пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 800 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 430 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
- Ціна: 9 666 ₴










