Радіо акумуляторне Einhell TE-CR 18 Li - Solo є практичною і надійною радіостанцією. З замінної системної батареєю це пристрій можна використовувати з тими ж батареями 18 В, використовуваних для всіх інших продуктів Power X-Change. Вбудована антена і пам'ять на 10 радіостанції дозволяє легко вибирати станції. Обрану радіостанцію і час можна швидко і легко побачити на РК-дисплеї високої якості. Завдяки високоякісному 90-міліметровому гучномовцю в міцному пластиковому корпусу радіо забезпечує хороший звук. Для еще большей музыкальной наслаждения разъем AUX можно использовать для подключения мобильного телефона или MP3-плеер. Для защиты от пыли и повреждений телефона или MP3-плеера устройство имеет карман на задней стороне. Как мобильное устройство с прочной ручкой для переноски или для стационарного использования с возможностью крепления на стене, это радио является обязательным для любого амбициозного энтузиасту DIY. Поставляется в комплекте с соединительным кабелем, но без аккумулятора и зарядного устройства, в качестве идеального дополнения к существующим продуктам серии Power X-Change.

Технічні характеристики Радіо акумуляторне Einhell TE-CR 18 Li - Solo:
-
Частота АМ: 522 - 1620 Гц
-
Частота FM: 87.5 - 108.0 Гц
-
Кількість станцій в пам'яті (AM / FM): 10/10
-
Довжина: 295 мм
-
Ширина: 215 мм
-
Висота: 240 мм
-
Вага брутто 0.76 кг
-
Вага інструменту 0.61 кг
Особливості Радіо акумуляторне Einhell TE-CR 18 Li - Solo:
-
Інструмент серії Power X-Change
-
Зберігання в пам'яті 10 радіостанцій
-
Кабель-коннектор для мобільного телефону, MP3-плеєра і т. п.
-
Діаметр динаміка 90 мм
-
Високоякісний LCD дисплей з функцією показу часу
-
Інтегрована антена і AUX підключення
-
Практична ручка для перенесення і можливість монтажу на стінах
-
Можливість зберігання телефону, плеєра на задній частині пристрою
-
Поставляється БЕЗ акумулятора і зарядного пристрою
-
Гарантія 24 місяці

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Особливості | Вихід на навушники, Годинник, Дисплей |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 760 г |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 296 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
- Ціна: 1 475 ₴



