Бензиновий кущоріз Einhell GC-PH 2155 - це потужний і надійний інструмент для самостійного догляду за живоплотом і чагарниками. Двотактний двигун з низьким рівнем вібрації забезпечує достатній запас енергії для правильної обрізки більш сильних гілок і вузлів. Завдяки своїй обертається рукоятці і додатковій рукоятці, кущоріз добре пристосовується до конкретної ситуації різання і забезпечує ергономічну роботу. Бензиновий кущоріз GC-PH 2155 оснащений електронним запалюванням, автоматичним дроселем і праймером (ручний паливний насос) для простого запуску.
Кущоріз бензиновий Einhell GC-PH 2155 характеристики:
-
Двотактний двигун з низьким рівнем вібрації
-
Auto-Choke і Primer для легкого запуску
-
Електронне запалювання
-
Подвійні ріжучі безпечні леза з алмазної сталі з заточенням
-
Поворотна ручка + 90 ° / 0 ° / -90 ° Додатковий гаситель вібрації рукоятка Захист рук
-
Антивібраційна система
-
Великий канал заправний
-
Відцентрова муфта для ріжучого інструменту
-
Двотактний двигун з повітряним охолодженням
-
Об'єм двигуна 21,3 см3
-
Потужність 0,6 кВт
-
Обсяг паливного бака 0,3 літра
-
Довжина шини 640 мм
-
Довжина різання 550 мм
-
Відстань між зубами 28 мм
-
Макс. товщина різання 22 мм
-
Розрізів в хвилину 2050 хв ^
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Довжина шини | 640 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 600 |
| Потужність двигуна, л. с. | 0.8 |
| Відстань між ножами | 28 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 5.9 кг |
| Об'єм паливного бака | 0.3 л |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
- Ціна: 5 102 ₴








