Завдяки міцній і маневрової газонокосарці Einhell GC-EM 1030/1, садівники досягають кращих результатів косіння в маленьких садах. Для точного регулювання індивідуальних вимог для кожного колеса є окрема трирівнева установка регулювання висоти зрізу. Завдяки складній довгій ручці цю газонокосарку можна зберігати в мінімальному просторі.

Особливості Електрична газонокосарка Einhell GC-EM 1030/1:
-
Потужний двигун з високим крутним моментом
-
Окрема регулювання висоти зрізу для кожного колеса, 3 рівня
-
Складна довга рукоятка
-
Затискач
-
Широкі колеса надають менший вплив на газон
-
Ящик для збору трави
-
Високоякісний, ударостійкий пластиковий корпус
-
Рекомендується для газонів площею до 250 м2


Технічні дані Газонокосарка Einhell GC-EM 1030/1:
-
Живлення 230 У | 50 Гц
-
Потужність 1000 Вт
-
Швидкість холостого ходу 3600 хв ^ -1
-
Ширина різу 30 см
-
Регулювання висоти вирізу 3 налаштування | 25-60 мм | одне колесо
-
Ємність уловлює контейнера 28 L
-
Діаметр переднього колеса 140 мм
-
Діаметр колеса ззаду 140 мм
Габарити і вага GC-EM 1030/1:
- Маса продукту 7,59 кг
- Вага одиничної упаковки вагою 9,02 кг
- Розміри однієї упаковки 600 x 360 x 295 мм
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 60 мм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 30 мм |
| Матеріал деки | Пластик |
| Об'єм травозбірника | 27 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 250 кв.м |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Швидкість обертання ножів | 3600 об/хв |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Напруга акумулятору | 1000 |
- Ціна: 3 648 ₴





