Рубанок електричний Einhell TE-PL 900 [4345320] - це потужний ручний стругальний верстат для застосувань з глибиною стружки до 3 міліметрів. Великий ножовий вал і потужність 900 Вт забезпечують оптимальні результати стругання. Ежектор для стружки може бути встановлений на одну з двох сторін і забезпечує гнучкість при роботі, в той час як цілісні алюмінієві підошви забезпечують рівні результати. Крім того, підошва має три V-образних паза для зручного зняття фаски кромок. Автоматичний паркувальний упор захищає як заготовки, так і стругальний ніж. Ергономічна рукоятка забезпечує міцне і надійне утримання для роботи без втоми навіть на тривалих робочих сесіях, а м'яка рукоятка забезпечує зручне звернення. Є затиск для кабелю, що дозволяє легко закріпити кабель при намотуванні. Для швидкої зміни ножів на складі є склад аксесуарів.
Рубанок електричний Einhell TE-PL 900 [4345320] Характеристики:
-
Електропостачання: 230 В | 50 Гц
-
Потужність: 900 Вт
-
Ширина стругання : 82 мм
-
Число оборотів, об/хв: 15000
-
Мах глибина вибірки чверті: 18 мм
-
Глибина стругання: 3 мм
-
Довжина кабеля: 2,2 метра
-
Вага брутто однієї упаковки 4 кг
-
Вес продукта 3,6 кг
Рубанок электрический Einhell TE-PL 900 [4345320] особенности:
-
Мощный ручной строгальный станок для работ с глубиной стружки до 3 мм
-
Большой ножевой вал для оптимальных результатов строгания
-
Двухсторонний чип-эжектор для гибкой работы
-
Автоматический парковочный упор, защищающий строгальный нож и заготовку
-
Твердые алюминиевые подошвы
-
Подошва с 3 V-образными канавками для легкого снятия фаски кромок
-
Эргономичная ручка
-
Безопасное и удобное обращение благодаря мягкому захвату
-
Кабельный зажим для легкой фиксации намотанного кабеля
-
Включно паралельна направляюча для прямих і точних результатів стругання
-
Включно обмежувач глибини уступу для легкого створення заглиблень
-
Включно 1x стругальний ніж TCT для високої якості поверхні
-
Гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вага | 3.6 кг |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Паралельний упор | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Упор для вибірки чверті | Так |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/мин |
- Ціна: 3 540 ₴

![Рубанок електричний Einhell TE-PL 900 [4345320], фото 1](https://images.prom.ua/2475944673_w640_h640_rubanok-elektrichnij-einhell.jpg)
![Рубанок електричний Einhell TE-PL 900 [4345320], фото 2](https://images.prom.ua/2475949311_w40_h40_rubanok-elektrichnij-einhell.jpg)
![Рубанок електричний Einhell TE-PL 900 [4345320], фото 3](https://images.prom.ua/2475949493_w40_h40_rubanok-elektrichnij-einhell.jpg)
![Рубанок електричний Einhell TE-PL 900 [4345320], фото 4](https://images.prom.ua/2475949914_w40_h40_rubanok-elektrichnij-einhell.jpg)
![Рубанок електричний Einhell TE-PL 900 [4345320]](https://images.prom.ua/2475944673_rubanok-elektrichnij-einhell.jpg)
