Ланцюгова Пила Акумуляторна Einhell GE-LC 36/35 Li [45017804] + Акумулятор 4 А/год 2 шт. + Зарядний пристрій
- Немає в наявності
- Код: 450178024
9 586 ₴
Ланцюгова Пила Акумуляторна Einhell GE-LC 36/35 Li 45017804 володіє вражаючими характеристиками: потужністю і зручністю використання. Будучи членом сімейства Power X-Change, пила живиться від двох високоефективних батарей 18 і приводиться в рух бесщеточным електродвигуном Einhell.
Крім того, акумуляторна пила має високоякісну напрямну шину OREGON і ланцюг, а також ріжучу рейку довжиною 350 міліметрів і швидкість різання 15 м / с, що дозволяє різати навіть більш великі стовбури.
Ланцюг можна змінювати і регулювати її натяг, не вдаючись до будь-яких інших інструментів. Надійний упор для кігтів зроблений з металу.
Для додаткової безпеки передбачена захист від віддачі, гальмо ланцюга з негайною реакцією і стопорний болт ланцюга.
Ергономічна рукоятка з м'якою накладкою дозволяє працювати з нею навіть на тривалих робочих сесіях та з міцного матеріалу.
Автоматичне мастило ланцюга. В масляному баці передбачено великий отвір. Масляний бак має ємність 120 мл.
Гарантія 24 місяці.
Акумуляторна Ланцюгова Пила Einhell GE-LC 36/35 Li Kit 4501780 характеристики:
-
Акумулятор 36 В (2х18) | Li-Ion
-
Акумулятор 4.0 А/год 2 шт.
-
Довжина шини 350 мм
-
Максимальна ширина пропилу 330 мм
-
Швидкість ланцюга 15 м/с
-
Обсяг бачка для масла 115 мл
-
Вага виробу 3.79 кг
-
Вага в упаковці 4.72 кг
-
Розмір упаковки 255 x 495 x 250 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Довжина шини | 35 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина пропилу, (мм) | 330 |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая регулювання натягу ланцюга | Так |
- Ціна: 9 586 ₴

![Ланцюгова Пила Акумуляторна Einhell GE-LC 36/35 Li [45017804] + Акумулятор 4 А/год 2 шт. + Зарядний пристрій, фото 1](https://images.prom.ua/3463701091_w640_h640_lantsyugova-pila-akumulyatorna.jpg)
![Ланцюгова Пила Акумуляторна Einhell GE-LC 36/35 Li [45017804] + Акумулятор 4 А/год 2 шт. + Зарядний пристрій, фото 2](https://images.prom.ua/3463702912_w40_h40_lantsyugova-pila-akumulyatorna.jpg)
![Ланцюгова Пила Акумуляторна Einhell GE-LC 36/35 Li [45017804] + Акумулятор 4 А/год 2 шт. + Зарядний пристрій, фото 3](https://images.prom.ua/3463703064_w40_h40_lantsyugova-pila-akumulyatorna.jpg)
![Ланцюгова Пила Акумуляторна Einhell GE-LC 36/35 Li [45017804] + Акумулятор 4 А/год 2 шт. + Зарядний пристрій, фото 4](https://images.prom.ua/2842607941_w40_h40_lantsyugova-pila-akumulyatorna.jpg)
![Ланцюгова Пила Акумуляторна Einhell GE-LC 36/35 Li [45017804] + Акумулятор 4 А/год 2 шт. + Зарядний пристрій, фото 5](https://images.prom.ua/1640440678_w40_h40_lantsyugova-pila-akumulyatorna.jpg)
![Ланцюгова Пила Акумуляторна Einhell GE-LC 36/35 Li [45017804] + Акумулятор 4 А/год 2 шт. + Зарядний пристрій, фото 6](https://images.prom.ua/1640440814_w40_h40_lantsyugova-pila-akumulyatorna.jpg)
![Ланцюгова Пила Акумуляторна Einhell GE-LC 36/35 Li [45017804] + Акумулятор 4 А/год 2 шт. + Зарядний пристрій, фото 7](https://images.prom.ua/1640441714_w40_h40_lantsyugova-pila-akumulyatorna.jpg)
![Ланцюгова Пила Акумуляторна Einhell GE-LC 36/35 Li [45017804] + Акумулятор 4 А/год 2 шт. + Зарядний пристрій, фото 8](https://images.prom.ua/1640442108_w40_h40_lantsyugova-pila-akumulyatorna.jpg)
![Ланцюгова Пила Акумуляторна Einhell GE-LC 36/35 Li [45017804] + Акумулятор 4 А/год 2 шт. + Зарядний пристрій, фото 9](https://images.prom.ua/1640442314_w40_h40_lantsyugova-pila-akumulyatorna.jpg)
![Ланцюгова Пила Акумуляторна Einhell GE-LC 36/35 Li [45017804] + Акумулятор 4 А/год 2 шт. + Зарядний пристрій](https://images.prom.ua/3463701091_lantsyugova-pila-akumulyatorna.jpg)
