Бензинова коса Einhell GC-BC 52 I AS 3436540 характеристики:
-
Об'єм двигуна 51,7 см3
-
Потужність 1,5 кВт
-
Ємність паливного бака 0,9 літра
-
Обертів котушки з волосінню 6000 об / хв
-
Ширина різу 420 мм
-
Діаметр волосіні 2,4 мм
-
Довжина волосіні 400 см
-
Обертів ножа 6750 об / хв
-
Ширина різу ножа 25,5 см
-
Двотактний двигун з повітряним охолодженням
-
Довжина 1000 мм
-
Ширина: 310 мм
-
Зростання 310 мм
-
Вага брутто одиничної упаковки 10.9 кг
-
Вага виробу 8,5 кг
Мотокоса Einhell GC-BC 52 I AS 3436540 особливості:
-
Високоякісний двотактний двигун з низьким рівнем вібрації
-
Цифрове запалювання - стабільна робота двигуна
-
Регульована друга ручка для зручної роботи
-
Поділ вала на 2 частини для зручності використання та компактного зберігання
-
Довга ручка з алюмінієвої трубки для невтомної роботи
-
Ніж з 3 лопатями
-
Котушка з подвійною жилкою і автоматичною системою поштовхової
-
Швидкий запуск за допомогою праймера (ручний паливний насос) і автоматичною заслінки
-
Функція захисту від вібрації
-
Зручний ремінь для перенесення
-
Центробежная муфта сцепления
-
Полный оборот коленчатого вала
-
Гарантия 24 месяца
Бензиновая коса GC-BC 52 I AS - это чрезвычайно мощный инструмент, с помощью которого вы можете легко контролировать даже устойчивые наросты в труднодоступных местах сада. Достаточная мощность обеспечивается высококачественным двухтактным двигателем, который отличается особенно плавной работой и низким уровнем вибрации благодаря коленчатому валу с двойным подшипником и функцией защиты от вибрации. Цифровое зажигание обеспечивает быстрый, динамичный забор топлива и стабильную работу мотора. Все органы управления косой легко доступны на универсально регулируемой алюминиевой двуручной рукоятке в конструкции велосипедной ручки, что обеспечивает очень удобное и точное обращение с косой. Для эффективного кошения GC-BC 52 I AS может быть оснащен либо трехзубым ножом, либо двойной шпулей с автоматической подачей лески. GC-BC 52 I AS имеет прочную длинную ручку из алюминия, который выдерживает высокие нагрузки. Его система быстрого запуска с легкодоступным праймером и автоматической заслонкой обеспечивает быстрый и удобный запуск. Безпека праці забезпечується відцентрової муфти, яка відключає ріжучий інструмент в режимі очікування. Для комфортної експлуатації є ремені підвищеної комфортності. Завдяки роздільному валу косу можна розібрати на дві частини всього за декілька рухів, що спрощує транспортування і зберігання на мінімальному просторі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Ширина скошування ножа | 400 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6750 об/хв |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 51.7 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
- Ціна: 4 727 ₴










