Газонокосарка акумуляторна Einhell GE-CM 36/34-1 Li [3413226]
- В наявності
- Код: 3413226
9 996 ₴
Акумуляторна газонокосарка Einhell GE-CM 36/34-1 Li характеристики:
-
Тип Акумуляторна
-
Живлення 36 В
-
Ширина скошування, мм: 335
-
Регулювання висоти скошування Є
-
Кількість режимів висоти скошування 5
-
Висота скошування, мм 25 - 65
-
Об'єм збірника для трави, л 30
-
Діаметр передніх коліс, мм 150
-
Діаметр задніх коліс, мм 180
-
Мульчування Немає
-
Індикатор заповнення бака Є
-
Кількість обертів, об/хв 3400
-
Розмір в упаковці, мм 755x450x380
-
Вага в упаковці, Кг 14.65
Газонокосарка акумуляторна Einhell GE-CM 36/34-1 Li [3413226] особливості:
-
Акумуляторна система Power X-Change
-
Індикатор заряду батареї
-
Акумулятори сумісні з усіма представниками лінійки Power X-Change
-
Центральне регулювання висоти скошування, 5 рівнів
-
Тривала робота без втоми завдяки ергономічній рукоятці
-
Регульована по висоті довга рукоятка
-
Економія місця при зберіганні завдяки складній рукоятці
-
Міцна і легка алюмінієва рукоятка
-
Збірник для трави з індикатором наповнення
-
Вбудована ручка для зручного перенесення
-
Великі колеса для зменшення навантаження на газон
-
Для роботи потрібні дві 18 V батареї. Батареї та зарядний пристрій поставляються окремо.
-
Гарантія 24 місяці
Газонокосарка акумуляторна Einhell GE-CM 36/34-1 Li-Solo пропонує повну свободу від кабелів при догляді за вашим газоном. Батареї PXC можуть використовуватися у всіх пристроях цієї лінійки. Висота скосу може регулюватися до п'яти рівнів від 25 до 65 мм. Ручки мають ергономічну конструкцію. Алюмінієва легка і міцна довга ручка може бути складена для зручного зберігання. Інтегрована ручка для перенесення полегшує транспортування пристрою. Збірник має ємність 30 літрів і має індикатор рівня наповнення. Для роботи потрібні дві 18 V батареї. Батареї та зарядний пристрій поставляються окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 300 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 33.5 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
- Ціна: 9 996 ₴

![Газонокосарка акумуляторна Einhell GE-CM 36/34-1 Li [3413226], фото 1](https://images.prom.ua/3116756002_w640_h640_gazonokosarka-akumulyatorna-einhell.jpg)
![Газонокосарка акумуляторна Einhell GE-CM 36/34-1 Li [3413226], фото 2](https://images.prom.ua/3116753084_w40_h40_gazonokosarka-akumulyatorna-einhell.jpg)
![Газонокосарка акумуляторна Einhell GE-CM 36/34-1 Li [3413226], фото 3](https://images.prom.ua/3116753364_w40_h40_gazonokosarka-akumulyatorna-einhell.jpg)
![Газонокосарка акумуляторна Einhell GE-CM 36/34-1 Li [3413226], фото 4](https://images.prom.ua/3124223844_w40_h40_gazonokosarka-akumulyatorna-einhell.jpg)
![Газонокосарка акумуляторна Einhell GE-CM 36/34-1 Li [3413226], фото 5](https://images.prom.ua/3116752411_w40_h40_gazonokosarka-akumulyatorna-einhell.jpg)
![Газонокосарка акумуляторна Einhell GE-CM 36/34-1 Li [3413226], фото 6](https://images.prom.ua/3116752089_w40_h40_gazonokosarka-akumulyatorna-einhell.jpg)
![Газонокосарка акумуляторна Einhell GE-CM 36/34-1 Li [3413226], фото 7](https://images.prom.ua/3116752612_w40_h40_gazonokosarka-akumulyatorna-einhell.jpg)
![Газонокосарка акумуляторна Einhell GE-CM 36/34-1 Li [3413226], фото 8](https://images.prom.ua/3116752728_w40_h40_gazonokosarka-akumulyatorna-einhell.jpg)
![Газонокосарка акумуляторна Einhell GE-CM 36/34-1 Li [3413226], фото 9](https://images.prom.ua/3124224037_w40_h40_gazonokosarka-akumulyatorna-einhell.jpg)
![Газонокосарка акумуляторна Einhell GE-CM 36/34-1 Li [3413226]](https://images.prom.ua/3116756002_gazonokosarka-akumulyatorna-einhell.jpg)
