Точильний шліфувальний верстат Einhell TC-BG 200 характеристики:
-
Напруга 220-240 В | 50 Гц
-
Макс. потужність (S2 | час S2) 400 Вт | 30 хв
-
Частота обертів (холостий хід) 2980 хв-1
-
Розміри шліфувального Ø200 x ø32 x 25 мм
-
Вага виробу 11,66 кг
-
Вага в пакованні 12,97 кг
-
Розмір паковання 395 x 293 x 295 мм
Точильний верстат Einhell TC-BG 200 (4412633) особливості:
-
Світлодіодний світильник для освітлення робочого місця
-
4 гумові ніжки забезпечують стійку опору та гасять вібрації
-
Регульовані робочі опори розширюють спектр застосування верстата
-
Захисні екрани не вимагають інструментів для регулювання положення
-
Тривалий термін експлуатації завдяки міцній металевій конструкції
-
Кулькопідшипники з нульовим люфтом для точної роботи
-
Захисні кожухи закриваються з боків для безпечної експлуатації
-
Шліфувальні круги для чорнової та чистової обробки (K36/K60) у комплекті
-
Для ремонту, коригування форми та початкового зачищення, шліфування
-
Для зачищення та заточування лез
-
Гарантія 36 місяців
Верстат точильний Einhell TC-BG 200 з двома кругами підходить для виконання невеликих операцій, як-от очищення й заточування лез, але також може використовуватися і для відновлення інструменту, коригування форми, а також для первинного зачищення та шліфування. Міцна металева компактна конструкція забезпечує довгий термін експлуатації. Регульовані робочі опори розширюють сферу застосування верстата, а вал на кулькопідшипниках із нульовим люфтом допомагає досягти точних результатів. З міркувань безпеки на верстаті передбачені захисні екрани, які можна відрегулювати без допоміжних інструментів, а також захисні кожухи, що закриваються з боків. 4 гумові ніжки поглинають вібрації й забезпечують надійне та стійке положення під час роботи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Споживана потужність | 0.4 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2980 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 11.66 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Товщина диска | 25 мм |
- Ціна: 4 566 ₴











