Ручка для перенесення
Поплавцевий вимикач із плавним регулюванням по висоті
Корпус із неіржавкої сталі
Високоякісне механічне ущільнення
Універсальний конектор для шлангів 25/38 мм + G1 (33,3 мм)
Насос для брудної води GC-DP 9035 N — це міцний, потужний і надійний помічник, що забезпечує найкращий сервіс під час відкачування брудної води з ставків, котлованів, затоплених підвалів і багато іншого. З потужністю 900 Вт цей потужний насос забезпечує швидкість подавання до 18 000 літрів брудної води на годину. Корпус насоса виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі, що забезпечує тривалий час роботи. Високоякісне механічне ущільнення GC-DP 9035 N захищає потужний двигун і неабияк позбавляє потреби обслуговування. Безступеневий поплавцевий перемикач дає змогу вибирати між безперервною роботою й попередньо обраним рівнем увімкнення та вимкнення. Для зручності GC-DP 9035 N постачається з універсальним конектором до шлангів і кутовим адаптером під'єднання на 90°. Крім того, він має ручку для перенесення для зручного транспортування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.95 кг |
| Вид насоса | Дренажний |
| Глибина до дзеркала води | 5 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 9 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 448 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Ширина | 179 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Пропускна здатність | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 692 ₴












