Акумуляторна пилка Einhell FORTEXXA 18/30 - Solo (4600010)
- В наявності
- Код: 4600010
6 996 ₴
Акумуляторна пилка Einhell FORTEXXA 18/30 - Solo (4600010) характеристики:
-
Тип акумуляторна пила
-
Напруга 18 В
-
Довжина шини, мм 350
-
Максимальна ширина пропила, мм 270
-
Швидкість ланцюга, м/с 8.9
-
Розмір у упаковці, мм 257x481x282
-
Вага в упаковці, Кг 5.00
Акумуляторна пилка Einhell FORTEXXA 18/30 - Solo (4600010) особливості:
-
Член родини Power X-Change, для роботи потрібна 1x18V
-
Неповторний двигун Einhell
-
Високоякісний ланцюг і шина OREGON
-
Вибір потужності HIGH (8,9 м/с) і потужності ECO (6 м/с)
-
Електронне налаштування швидкості залежно від потреби
-
Натягнення і заміна ланцюга без використання інструментів
-
Захист відката за допомогою швидкого ланцюгового гальма
-
Ергономічна ручка з м'якими накладками Softgrip
-
Тривалий важіль з металу
-
Автоматичне змащування ланцюга
-
Залагоджувач ланцюга
-
Рекомендації з використанням батарей, місткістю не менше 4,0 Ач
-
Гарантія 36 місяців
Einhell FORTEXXA 18/30 є одним з інструментів лінійки Power X-Change. Піла працює від безщетного електропроводника від компанії Einhell, і оснащена високоякісною шиною і ланцюгом OREGON. Натягнення і заміна ланцюга можна виконати без додаткових інструментів. Для безпеки є гальма ланцюга і вловитель. Автоматичеспая змазка ланцюга також присутній в пилі. Тривалий важіль з металу допоможе в роботі, а ергономічна рукоятка, яка має м’які накладки, дозволяє працювати довго і без втоми. Швидкість ланцюга може регулюватися цифровим регулятором відповідно до потреби. Найкращий результат роботи акумуляторної ланцюгової пилки полягає у використанні акумуляторів, тобто ємності принаймні 4.0 Ач.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Einhell |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 30 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 8.9 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 160 мл |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Бесключевая регулювання натягу ланцюга | Так |
- Ціна: 6 996 ₴










