Точильний верстат для вологого заточування Einhell TC-WG 200 (4418008) характеристики:
Тип Електричний
Потужність, Вт 125
Тип шліфування Сухий, вологий
Розмір шліфувального кола (суха шліфування), мм 180x30
Розмір шліфувального круга (волога шліфування), мм 200x32x40
Кількість обертів 110 об/хв
Розмір в упаковці, мм 350x263x324
Вага інструмента 7.33 кг
Вага в пакованні, Кг 9.5
Точило для вологого заточування Einhell TC-WG 200 (4418008) особливості:
-
Може використовуватися для мокрого шліфування
-
4 гумові ніжки для безпечної та стійкої роботи з низькими вібраціями
-
Бак для води для охолодження заготівки
-
У комплекті зі шкіряним хонінговим колесом для видалення задирок
-
У комплекті з повільним, дрібнозернистим мокрим шліфувальним колом
-
Універсальний пристрій для шліфування широкого спектра інструментів
-
Шліфувальний диск для підготовки шліфувального кола
-
Хонінг-компаунд для полірування заготівки
-
Кутомір для регулювання кута шліфування
-
Гарантія 36 місяців
Пристрій для мокрого шліфування Einhell TC-WG 200 ідеально підходить для заточування інструментів без пошкодження оброблюваної деталі. Вода повільно подається на лопатку під час шліфування, що запобігає нагріванню під час тертя та нагрівання круга. Універсальний пристрій забезпечує гнучкість для шліфування широкого спектра інструментів, а корозійностійкий резервуар для води охолоджує деталь. Хонінг може бути використаний для полірування заготівки. Кутомір для регулювання кута шліфування входить до комплекту постачання. Шліфувальний круг може бути приготований із використанням шліфувального каменю. Чотири гумові ніжки поглинають вібрації й забезпечують надійне та стійке положення стоячи. Продукт постачається в комплекті з дрібнозернистим мокрим шліфувальним колом і шкіряним шліфувальним кругом для видалення шліфувальних задирок.
| Основні | |
|---|---|
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Виробник | Einhell |
| Кількість обертів холостого ходу | 110 об/хв |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 0.125 кВт |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 7.33 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
- Ціна: 5 874 ₴











