Рубанок електричний Einhell TE-PL 920 (4345325) характеристики:
-
Тип Електричний
-
Потужність, Вт 920
-
Ширина стругання, мм 82
-
Глибина стругання, мм 3.5
-
Глибина вибірки чверті, мм 18
-
Напруга мережі 220 В
-
Кількість обертів, об/хв 15000
-
Розмір в упаковці, мм 400x181x257
-
Вага в пакованні, Кг 4.66
Рубанок електричний Einhell TE-PL 920 (4345325) особливості:
-
Потужний ручний рубанок із великою глибиною стругання;
-
Великий різальний блок для оптимальних результатів стругання;
-
Двосторонній викид стружки для гнучкої роботи;
-
Міцні алюмінієві ніжні пластини для плоского оброблення;
-
Опорна плита з 3 V-подібними канавками для легкого зняття фаски з крайок;
-
Просте та оглядове регулювання глибини стругання;
-
Захист заготовки та строгого ножа завдяки автоматичному паркінгу;
-
Огорожа для прямолінійного та точного стругання;
-
Відкидний обмежувач глибини;
-
Всмоктувальний адаптер для під'єднання пилососів Einhell для вологого прибирання;
-
Ергономічна ручка для роботи без втоми;
-
Зручне й безпечне керування завдяки м'якій ручці;
-
До комплекту входять 2 строгі ножі TCT із тривалим терміном експлуатації (реверсивні ножі).
-
Гарантія 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина стругання | 3.5 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Паралельний упор | Так |
| Упор для вибірки чверті | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 4 116 ₴












