Повітродувка акумуляторна Einhell TE-CB 18/180 Li — Solo (3408001)
- В наявності
- Код: 3408001
1 656 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інструмент серії Power X-Change
Двоступеневе регулювання швидкості повітря
Потік повітря до 180 км/год
Широке призначення: будмайданчик — майстерня — сад
М'які накладки на ручці для комфортної роботи
Три насадки для безлічі різних операцій
Постачається БЕЗ акумулятора та зарядного пристрою
Акумуляторна повітродувка Einhell TE-CB 18/180 Li — Solo — це універсальний інструмент для використання на будівельних майданчиках і в майстерні. Повітродувка є пристроєм родини Einhell Power X-Change. Батарея та зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв родини Power X-Change. Потужний потік повітря зі швидкістю до 180 км/год легко видушує пил і заважає стружку. Пристрій комплектується трьома насадками, що дають змогу виконувати різні операції. М'яка ручка робить експлуатацію легкою та зручною. Система електронного регулювання швидкості повітря гарантує, що інструмент можна підлаштувати під кожне окреме завдання. Постачається без акумулятора та зарядного пристрою, які можна придбати окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Размеры | |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1.22 кг |
| Напруга акумулятору | 18 |
| Оберти (швидкість 1) | 11500 хв-1 |
| Оберти (швидкість 2) | 15500 хв-1 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Форм-фактор | Переносний |
| Швидкість видування (режим 1) | 130 км/год |
| Швидкість видування (режим 2) | 180 км/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 656 ₴









