Тример акумуляторний Einhell GC-CT 18/24 Li — Solo (3411123)
- В наявності
- Код: 3411123
2 190 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інструмент серії Power X-Change
Обмежувач захисту кольорів Flowerguard
Довга телескопічна ручка з алюмінію
Постачається з 20 пластиковими ножами.
Плавно регульована додаткова ручка
Постачається БЕЗ акумулятора та зарядного пристрою
Акумуляторний тример Einhell GC-CT 18/24 Li-Solo є потужним інструментом, який допоможе зберегти Ваш газон у бездоганному вигляді в тих місцях, де немає під'єднання до електричної мережі. Тример є пристроєм родини Einhell Power X-Change. Батарея та зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв родини Power X-Change. Телескопічна довга ручка з плавним регулюванням тримера GE-CT 18/24 Li-Solo може бути налаштована для зручної роботи користувачів різного зросту. Обмежувач захисту квітів Flowerguard захищає квіти, декоративні рослини та інші чутливі об'єкти від пошкоджень. Постачається в комплекті з 20 міцними пластиковими ножами. Постачається без акумулятора та зарядного пристрою, вони доступні окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна ширина скошування | 240 мм |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Довжина | 930 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴












