Пила телескопічна акумуляторна Einhell GC-LC 18/20 Li T — Solo (3410581)
- В наявності
- Код: 3410581
6 114 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інструмент серії Power X-Change
Голова двигуна може нахилятися на 30°
Телескопічна ручка
Додаткова зона захоплення з м'якими накладками
Якісний ланцюг і шина
Металевий редуктор забезпечує тривалий термін експлуатації.
Оливний бак для автоматичного змащення ланцюга
Кіготь зупинки
Уловитель ланцюга
Постачається БЕЗ акумулятора та зарядного пристрою.
Акумуляторна телескопічна пила Einhell GC-LC 18/20 Li T-Solo являє собою потужний пристрій, який дає змогу обрізати високі гілки легко, стоячи на землі та незалежно від джерела живлення. Пила являє собою пристрій сімейства Einhell Power X-Change. Батарея та зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв родини Power X-Change. Металевий редуктор забезпечує тривалий термін експлуатації, а якісна напрямна шина та ланцюг забезпечують чисті результати різання. Обрізання гілок не буде проблемним завдяки високоякісній шині 200 мм зі швидкістю різання 5,5 метра за секунду. Голова двигуна може бути нахилена на 30°. Телескопічна ручка може бути встановлена на необхідну робочу висоту. Додаткова гумова зона утримання забезпечує ергономічне керування й надійне зчеплення. Мастило ланцюга оливою відбувається автоматично. Для гарантування безпеки в разі стрибання ланцюга із шини, пилка має ловитель ланцюга. Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання, вони доступні окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.35 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 200 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 125 |
| Глибина пропилювання | 195 |
| Довжина | 1125 |
| Довжина телескопічної штанги, max | 288 мм |
| Довжина телескопічної штанги, min | 228 мм |
| Наявність телескопічної штанги | Так |
| Напруга | 18 В |
| Регулювання кута нахилу ріжучого полотна | Так |
| Швидкість різання | 5.5 м/сек |
| Тип | Акумуляторна пила |
| Ширина | 248 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 114 ₴












