Пилосос садовий Einhell GC-EL 3024 E (3433370)
- В наявності
- Код: 3433370
2 592 ₴
1 890 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужний електричний двигун
Перемикач між функціями всмоктування і видування
Електронне регулювання швидкості обертів
Велика всмоктувальна трубка з двох частин
2 напрямні ролики
Додаткова ручка, що регулюється
Мішок для сміття 40 літрів із вікном для перевірки рівня
Регулювальний ремінь через плече для перенесення
Електричний садовий пилосос Einhell GC-EL 3024 E з електронним регулюванням обертів є потужним інструментом і надійним помічником для садівників, які бажають очистити свої доріжки та сад від листя й іншого садового сміття. Двигун пилососа має потужність 3000 ватів. Перемикання між режимами видування та всмоктування виконується за допомогою відповідного перемикача. Сміттєвий мішок місткістю 40 літрів має оглядове віконце для контролю його наповненості. Садовий пилосос має функцію подрібнення сміття 1:10. Для зручної й довготривалої роботи без втоми передбачені: напрямні ролики, додаткова ручка та плечовий ремінь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна швидкість повітряного потоку | 67 м/сек |
| Максимальний об'єм повітряного потоку | 650 куб.м/год |
| Об'єм сміттєзбірника | 40 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Пилосос садовий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.13 кг |
| Висота | 335 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 13500 об/хв |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оберти | 7000 - 13500 хв-1 |
| Функція подрібнення | 10:1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴












