Тример акумуляторний Einhell GE-CT 18/30 Li - Solo (3411250)
- В наявності
- Код: 3411250
3 594 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інструмент серії Power X-Change
Плавно регульована додаткова ручка
Телескопічна довга ручка з плавним регулюванням
Голова двигуна може повертатися на 90° для легкого різання вздовж вертикальних поверхонь і країв газону.
Нахил двигуна може регулюватися в 3 положеннях
Обмежувач захисту кольорів Flowerguard
Постачається з котушкою з блискавкою завдовжки 5 метрів із напівавтоматичним подаванням
Ручка з м'якою накладкою
Постачається БЕЗ акумулятора та зарядного пристрою
Акумуляторний тример Einhell GE-CT 18/30 Li-Solo є потужним інструментом, який допоможе зберегти Ваш газон у бездоганному вигляді в тих місцях, де немає під'єднання до електричної мережі. Тример є пристроєм родини Einhell Power X-Change. Батарея та зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв родини Power X-Change. Телескопічна довга ручка з плавним регулюванням тримера GE-CT 18/30 Li-Solo може бути налаштована для зручної роботи користувачів різного зросту. Навіть складні умови роботи, як-от вертикальні поверхні та крайки газонів, будуть легко та комфортно оброблені завдяки м'якій накладці на ручці, плавному регулюванню додаткової ручки та головою двигуна, яку може повернути на +/- 90° і нахилятися в трьох різних положеннях. Обмежувач захисту квітів Flowerguard захищає квіти, декоративні рослини та інші чутливі об'єкти від пошкоджень. Постачається без акумулятора та зарядного пристрою, вони доступні окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Довжина | 970 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 594 ₴












