Тример акумуляторний Einhell GE-CT 18/25-1 Li - Solo (3411256)
- В наявності
- Код: 3411256
2 850 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інструмент серії Power X-Change
Головка обертового двигуна на 180°: для вертикальних поверхонь/країв газону
Футболка двигуна, що нахиляється в 3 напрямках для гнучкої роботи
Повністю телескопічна напрямна
Повністю регульована друга ручка
Відсік для 20 ножів, вбудований у другу ручку
Захист для квітів захищає рослини та дерева від пошкоджень
М'які поверхні для зручного використання
Міцний тримач ножа для тривалішого терміну експлуатації ножа
У комплекті 20 пластикових ножів.
У комплекті 1 котушка з волосіні.
Обидві насадки легко замінюються
Постачається БЕЗ акумулятора та зарядного пристрою
Цей акумуляторний тример GE-CT 18/25-1 Li — Solo — потужний садовий інструмент для догляду за газоном, який підходить для будь-яких місць, куди ваша газонокосарка не може дістатися. Як представник сімейства Einhell Power X-Change цей тример можна поєднувати з будь-яким акумулятором і зарядним пристроєм із системної серії. Головку двигуна можна повертати на 180° і нахиляти в 3 положення для легкого догляду за газоном навіть у важкодоступних місцях вашого саду. Функція підстригання країв забезпечує ідеальне рівне підстригання країв газону. Захист від квітів утримує інструмент на безпечній відстані від квітів і декоративних рослин. Цей акумуляторний тример можна використовувати як із ножем, що постачається в комплекті, так і з нейлоновою волосінню. Завдяки спеціальній конструкції режим скошування можна змінити всього в декількох кроках, замінивши різальну головку з ножем на головку з волосіні в комплекті з котушкою. Завдяки безступеневій регульованій алюмінієвій телескопічній напрямній і додатковій регульованій ручці тример можна налаштувати під зріст кожного користувача для зручного використання. Додаткова ручка має вбудований практичний відсік для зберігання до 20 пластикових ножів, що також входять до комплекту постачання. Акумуляторний тример постачається з однією додатковою котушкою з волосіні. Пристрій постачається без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 8400 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 250 мм |
| Ширина скошування ножа | 250 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Довжина | 1015 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові характеристики | |
| Особливості | Автоматична подача волосіні, Регулювання швидкості роботи |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина волосіні | 5 м м |
| Товщина волосіні | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴












