Кутова шліфувальна машина [Болгарка] Einhell TE-AG 125/750 - забезпечує фахівцям високоякісним потужним інструментом і демонструє свої якості повною мірою на широкому спектрі різання, шліфування на робочому місці в будинку, майстерні та гаражі. Захисний кожух швидко регулюється без інструментів і може бути адаптований тільки поворотом руки до будь-якого завдання.
Болгарка TE-AG 125/750 має міцний металевий корпус редуктора, який забезпечує чудове передавання потужності та роботу з низьким рівнем вібрації, обидва з яких допомагають тим, хто працює в місцях із важким доступом.
Технічні характеристики Болгарка Einhell TE-AG 125/750:
-
Під'єднання до мережі: 230 В ~ 50 Гц
-
Споживана потужність: 750 Вт
-
Частота на х.х.: 11000 об./хв
-
Діаметр диска: 125 мм
-
Вага нетто: 1,2 кг.
-
Вага брутто: 2,6 кг.
-
Розміри в пакованні: 335 x 120 x 145 мм
Гарантія — 24 місяці.
Особливості Болгарка (УШМ) Einhell TE-AG 125/750:
-
Металевий корпус редуктора
-
Захисний кожух
-
Швидка зміна захисного кожуха
-
Корпус зі спеціальними м'якими вставками
-
Додаткова 3-позиційна ручка з м'яким покриттям
-
Ключ для фланцевої гайки в додатковій ручці
-
Фіксація шпинделя
-
Кабельний затискач

Dreli-K3.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Вага | 2.2 кг |
| Виробник | Einhell |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Поворотна |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 1 992 ₴

![Кутова шліфувальна машина [Болгарка] Einhell TE-AG 125/750 (4430880), фото 1](https://images.prom.ua/1758419294_w640_h640_kutova-shlifuvalna-mashina.jpg)
![Кутова шліфувальна машина [Болгарка] Einhell TE-AG 125/750 (4430880), фото 2](https://images.prom.ua/1758420391_w40_h40_kutova-shlifuvalna-mashina.jpg)
![Кутова шліфувальна машина [Болгарка] Einhell TE-AG 125/750 (4430880), фото 3](https://images.prom.ua/1758418895_w40_h40_kutova-shlifuvalna-mashina.jpg)
![Кутова шліфувальна машина [Болгарка] Einhell TE-AG 125/750 (4430880), фото 4](https://images.prom.ua/1758418735_w40_h40_kutova-shlifuvalna-mashina.jpg)
![Кутова шліфувальна машина [Болгарка] Einhell TE-AG 125/750 (4430880), фото 5](https://images.prom.ua/1758417005_w40_h40_kutova-shlifuvalna-mashina.jpg)
![Кутова шліфувальна машина [Болгарка] Einhell TE-AG 125/750 (4430880), фото 6](https://images.prom.ua/734261827_w40_h40_kutova-shlifuvalna-mashina.jpg)
![Кутова шліфувальна машина [Болгарка] Einhell TE-AG 125/750 (4430880)](https://images.prom.ua/1758419294_kutova-shlifuvalna-mashina.jpg)
