Пневматичний відбійний молоток Einhell DMH 260/2 - ідеально підходить для виконання нескладних довбальних робіт, наприклад, для відбивання плитки і штукатурки. При своїх невеликих розмірах і вазі інструмент відрізняється відмінною продуктивністю - кількість ударів в хвилину досягає позначки в 4500 уд/хв.
Відбійний молоток пневматичний Einhell DMH 250/2.
Гарантія 24 місяці

Технічні характеристики Пневматичний молоток Einhell DMH 250/2:
-
Максимальний робочий тиск: 6,3 бар
-
Витрата повітря: 80 л/хв
-
Частота ударів: 4 500 хв-1
-
Хід поршня: 44 мм
-
Тримач зубила: 9,8 мм
-
Вага нетто: 1 кг
-
Вага нетто: 2,3 кг
-
Розміри упаковки: 340 х 230 х 70 мм
Особливості Пневматичний молоток Einhell DMH 250/2:
- Поглинає вібрацію, не змінна ручка
- Міцний корпус з литого під тиском алюмінію
- Ніпель для підключення повітря
- Пластиковий кейс для транспортування і зберігання
- Набір насадок - 4 шт.
- Пружина для фіксації - 1 шт.
- Пляшка для масла - 1 шт.
Dreli-K3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вага | 1 кг |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Діаметр хвостовика | 9.8 мм |
| Комплектація | |
| Набір насадок | Так |
| Перехідний штуцер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Максимальна кількість ударів | 4500 |
| Витрата повітря | 80 литр/мин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 635 ₴



