Електрична газонокосарка Einhell GC-EM 1536 є потужним пристроєм, який відповідає найвищим вимогам в скошуванні газонів середнього розміру. Потужний 1500 Вт Carbon Power двигун забезпечує відмінні результати різання навіть у густій траві завдяки його високому крутному моменту.
Газонокосарка Einhell GC-EM 1536 має 5-ступінчасту осьове регулювання висоти стрижки, висота зрізу може бути вибрана від 25 до 65 мм. Ергономічна ручка може бути скоригована на кожному користувачу за допомогою простих налаштувань для особливо ергономічної роботи.

Електрична газонокосарка рекомендується для газонів площею до 600 м2. Затискач для кріплення кабелю дозволяє зняти напругу і захищає кабель живлення від зносу і пошкоджень. Широкі колеса зберігають газон і полегшують роботу у важкодоступній місцевості. 38-літровий травозбірник забезпечує простір для великих робіт, необхідність очищення можна побачити завдяки індикатору рівня. Корпус і травозбірник 38 літрів виготовлені з ударостійкого пластику високої якості.
Газонокосарка Einhell GC-EM 1536 оснащена складаний, довгою ручкою, яка дозволяє зберігати в складеному вигляді газонокосарку в мінімальному просторі. Для зручності перенесення є вбудована ручка.
Технічні характеристики Газонокосарка Einhell GC-EM 1536:
-
Підключення до мережі: 230 В ~ 50 Гц
-
Споживана потужність: 1500 Вт
-
Обороти холостого ходу 3400 об/хв
-
Регулювання висоти скошування: 5 рівнів, 25-65 мм
-
Ширина скошування: 36 см
-
Обсяг травозбірника: 38 л
-
Передні Колеса: Ø 140 мм
-
Колеса, задні: Ø 200 мм
-
Вага нетто: 10 кг
-
Вага брутто: 11,5 кг
-
Розміри в упаковці: 720 x 450 x 325 мм
Особливості електричної газонокосарки Einhell GC-EM 1536 :
-
Потужний мотор Power Carbon з високим крутним моментом
-
Центральне регулювання висоти скошування 5 рівнів 25 - 65 мм
-
Ергономічна ручка складається регулюється
-
Вбудована ручка для перенесення та зручності транспортування
-
Затискач на рукоятці
-
Великі і широкі колеса
-
Травозбірник 38 л з індикатором заповнення
-
Корпус виготовлений з ударостійкого пластику високої якості
-
Рекомендовано для площ до 600 м2
-
Скошування близько країв робочої зони
-
Низький вага
-
Аварійний вимикач
Dreli-K3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 65 мм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 36 мм |
| Матеріал деки | Пластик |
| Об'єм травозбірника | 38 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 600 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.5 кг |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3400 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 700 ₴






