Газонокосарка бензинова Einhell GC-PM 46/3 S - це надійний, ефективний і незамінний помічник для косіння великих газонів. Його потужний одноциліндровий чотиритактний дизельний двигун генерує високий крутний момент для швидкого подолання газону навіть з густим і високим зростанням трави. Безперебійний задній привід забезпечує безперервний хід і полегшує скіс у важкодоступних місцях. Для вибору висоти різання є регулювання висоти зрізу на 7 рівнів.
Самохідна газонокосарка Einhell GC-PM 46/3 S Технічні характеристики:
-
Чотиритактний двигун з повітряним охолодженням
-
Об'єм двигуна 135 см3
-
Потужність 2 кВт
-
Робоча швидкість 2900 хв ^ -1
-
Ємність паливного бака 1,3 л
-
Ширина різу 46 см
-
Регулювання висоти різання 7 налаштувань | 30-70 мм |
-
Місткість мішка 55 літрів
-
Діаметр колеса спереду 175 мм
-
Діаметр колеса ззаду 210 мм
-
Вага продукту: 31,3 кг
-
Вага одиничної упаковки: 35,3 кг
-
Розміри однієї упаковки: 790 x 575 x 443 мм
Бензинова газонокосарка Einhell GC-PM 46/3 S Особливості:
-
Чотиритактний двигун Einhell OHV з циліндром 1
-
Роз'ємний задній привід
-
Центральне регулювання висоти зрізу, 7 рівнів
-
Ергономічна ручка
-
Привабливий корпус з листової сталі з порошковим покриттям
-
Жорсткий поліетиленовий мішок великої ємності
-
Ручка зі стартовим кабелем
-
Рекомендується для газонів площею до 1,400 м2
-
Гарантія 24 місяці





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 70 мм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 1400 кв.м |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Тип травозбірника | М'який |
| Швидкість обертання ножів | 2900 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31.3 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 2.7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 135 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.3 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
- Ціна: 9 228 ₴



