Ланцюгова Пила Акумуляторна Einhell GE-LC 36/35 Li-Solo володіє вражаючими характеристиками: потужністю і зручністю використання. Будучи членом сімейства Power X-Change, пила живиться від двох високоефективних батарей 18 і приводиться в рух бесщеточным електродвигуном Einhell.
Крім того, акумуляторна пила має високоякісну напрямну шину OREGON і ланцюг, а також ріжучу рейку довжиною 350 міліметрів і швидкість різання 15 м / с, що дозволяє різати навіть більш великі стовбури.
Ланцюг можна змінювати і регулювати її натяг, не вдаючись до будь-яких інших інструментів. Надійний упор для кігтів зроблений з металу.
Для додаткової безпеки передбачена захист від віддачі, гальмо ланцюга з негайною реакцією і стопорний болт ланцюга.
Ергономічна рукоятка з м'якою накладкою дозволяє працювати з нею навіть на тривалих робочих сесіях та з міцного матеріалу.
Автоматичне мастило ланцюга. В масляному баці передбачено великий отвір. Масляний бак має ємність 120 мл.
Цей продукт поставляється без акумулятора або зарядного пристрою. Вони доступні окремо, наприклад, як практичний стартер PXC з різними рівнями продуктивності.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 115 мл |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина пропилу, (мм) | 330 |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Ні |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая регулювання натягу ланцюга | Так |
- Ціна: 8 316 ₴











